top of page

Slovenské turné 2022

Vojtěch Franců

25. 6. 2022

Druhý ročník hrado-zámeckého turné je opravdu nabitý. Letos jsme se navíc rozhodli vyjet s představením Kdekrademor ještě k našim východním sousedům. NOTDIS tedy bude v červenci k vidění na pěti slovenských hradech a zámcích a v srpnu několikrát zahrajeme na hradě Beckov.

Červencová část

Všechno začne hned 1. července, kdy v 17 hodin zahrajeme Kdekrademor v západoslovenských Topoľčanech. Na Slovensku se zdržíme celých 5 dní a zahrajeme ještě na zvolenském zámku, východoslovenském hradě Bardejov-Zborov a Šariš.V rámci letního tour po Slovensku ujedeme v červenci přes 1600 km, což je zhruba vzdálenost, za kterou byste pohodlně dojeli z Prahy až do estonského hlavního města Tallin.

Hrad Beckov pravidelně pořádá divadelní akce…

A letos bude na tomto romantickém hradě nedaleko Trenčína NOTDIS! Zahrajeme tam hned 3x, a to ve dnech 20-21. srpna. Cestou zpátky pak ještě zakotvíme na severomoravském zámku Raduň…

Pokud se za námi nemůžete vypravit na Slovensko, počkejte si na nějakou z našich srpnových repríz!

V rámci jednoho týdne totiž projedeme skoro celé Čechy! Tak na viděnou třeba na Landštejně, v Jindřichovicích pod Smrkem, na zámku Brandýs nad Labem, v Chotěboři, v Lomnickém pivovaru, na mladoboleslavském hradě, na hradě Velhartice nebo v Hořicích! Už se na Vás těšíme!

bottom of page